Sayfa Sayısı: 448
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: İndigo Kitap
Puanım  :5/5
Yazar: Merve DENİZBirbirlerine yasladıkları tek şey bedenleri değildi; tüm umutları, umutsuzlukları o gece koyun koyunaydı.

Issız bir adaya düşseniz yanınıza alacağınız üç şey ne olurdu?

Başarılı, genç ve güzel bir kadın olan Rüya, ta ki âşık olduğu adamla aynı adaya düşene kadar bu sorunun yanıtını hiç düşünmemiştir. Gönlünü, çalışanların "Otoriter Despot" ismini verdiği yöneticisi Arel Bozan'a kaptıran Rüya, Arel'in kendisini fark etmesi için sonsuz bir çaba içindedir, ama ne yaparsa yapsın bir türlü Arel'in dikkatini çekmeyi başaramaz. Çıkacakları Hindistan geziyse Rüya'nın son şansıdır: Ya devam edecek ya da vazgeçecektir. Fakat hiçbir şey planladığı gibi gitmez ve kendisini âşık olduğu adamla birlikte ıssız bir adada bulur. Acaba hayatta kalmak için büyük bir mücadele verdikleri bu ıssız adada Rüya, Arel'in duvarlarını yıkabilecek midir?

YALNIZLIK CESARET İSTER KİTAP YORUMUM


Merhaba nasılsınız bakalım xanlarım ?İyisinizdir inşallah.Ben çok ama çok iyiyim.Harika bir kitabı bitirdim ve yorumumu sizlerle paylaşmak için sabirsizlaniyorum.Eee hadi o zaman biraz da eller çalışsın 

Gelelim kitabımızın konusuna wink ifade simgesi Rüya ,Arele (yani patronuna) sirilsiklam aşiktir.Ben gibi sizde Arel'i yabanci sanmayin çünkü degil smile ifade simgesi Ama çok güzel bir isim degil mi...Rüya ve Arel iş görüşmesi için yurtdişina gitmek zorunda kaliyorlar.Aslinda bu iş görüşmesi planlanan bir oyunun parçası.Rüya ve Arel hiç tahmin etmedikleri bir oyunun içinde buluyorlar kendilerini.Natali geçmişten kalan bir iş hesaplaşmaşından ötürü Rüya ve arel'i oyuna getirir ve bir anda issiz bir adada buluverirler kendilerini Rüya ve Arel...

Ben detayli olarak anlatmak istemiyorum büyüsü bozulmasın smile ifade simgesi Okumaya başladiginizda beni çok iyi anlayacaksiniz.Rüya'nın babasinin vefatindan sonra tek dayanacagi ,varligi bi trk annesi kalmistir.Rüya bu issiz adada yasam mucadelesi verirken annesine yogun bir özlem duymaktadir.Yazarimizin ara ara bölümlerde anne özlemini ele alması çok hoşuma gitti.İnsan durup şöyle bir düşünüyor.Sevdiklerimiz bizim en degerlilerimizdir.

Yazarimiz issiz adada yaşananları öyle güzel anlatmiş ki bizlere hayran olunasi.Natali'yi sevmedim sizin de seveceginizi düşünmüyorum.İlk önce aşk meseselesi sanmistim ama yanilmişim ama sagolsun yazarimiz ters köşe yapti.Öyle şok olacak olaylar yaşandi ki Aman tanrim !!!!! dedim.Agzim açik kaldi resmen.Tebrik ediyorum yazarimizi ilk kitabi olmasina ragmen bana böyle güzel duygular yaşattigi için ve beni bu derece etkilemeyi başardigi için.

Bir kere bu eseri yazarken yazarimizin titiz bir araştirma yapmasi harika bir şey.Sanki kendimi olaylari yaşiyor gibi hissettirdi bana.Yazarimizin her konuda titiz davranmasina hayran kaldim.Hata bulamadim bana göre eksiksizdi.Son zamanlarda okudugum en doyurucu eserdi.Bilgi verici ögreticiydi.

Kapak tasarimina bayildim.Editleme de çok iyiydi kolayca bir solukta okuyabildim.İndigo yayinlarini çok seviyorum ve çok vaşarılı buluyorum.Yazarimizin diger eserleri okumayi iple çekiyorum.Umarim çok beklemeyiz ve kaleminden mahrum kalmayiz

wink ifade simgesi Burdan da yazarimiza gonderme yaptim kiki ifade simgesi

İndigo yayinlarina ve Merve Deniz'e sonsuz teşekkürler.Başarilarıniz daim olsun.

Yeni yorumlarda görüşmek dilegiyle.
   Hoşçakalın...Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

“DELİ”nin yazarı GÜLSEN KILIÇASLAN Söyleşisi…

Zeynep Sipahioğlu Söyleşisi