Sayfa Sayısı: 376
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Olimpos Yayınları
Yazar     : Nazlı OZAN

Puanım  : 5/5


Bazı yolculuklar sizi aşka götürür... "Aşkın gelişi, aklın gidişidir." Acaba gerçekten öyle midir? Ya da bir dil bir insan, iki dil... Ah, neyse boş verin şimdi dili falan! Burada asıl önemli olan, aşkın dili! Neşeli, sevimli, az biraz inatçı, ama yeri gelince masum bir kedi olan Aslı Karahan ile Roma'yı fethetmeye hazır mısınız? Yalnız, çapkın İtalyanların, aşk dolu kahkahaların ve enfes lezzetlerin de eşlik edeceği bu yolculuk için sizi baştan uyarıyorum. Kemerlerinizi sakıca bağlayın ve yanınızda oturan yol arkadaşınıza dikkatlice bakın! Belki siz de Aslı gibi hayatınızın aşkıyla, hiç ummadığınız bir yerde ve kesinlikle kimseye anlatmak istemeyeceğiniz bir şekilde tanışabilirsiniz. Kim bilir? Pekâlâ, hazır mıyız? O hâlde "Rastlantı" kalkışa hazır...

RASTLANTI KİTAP YORUMUMMerhaba...Yine bir kitap yorumu ile sizlerleyim.Bugünkü yorumum don zamanların popüler kitabı Rastlanti adli kitaba olacak ...Çok ama çok şeker bir kitap.Zaten kitabin kapagindan belli oluyor degil mi? Kapagini yiyesim geldi resmen.
Yorumumuza geçecek olursak ; Aslı dil egitimi için 6 ayligina İtalya'ya gidiyor.Daha İtalya'ya adim atar atnaz sorunlari üzerine çekiyor.Tam o vakit Angela imdadina yetişiyor ,ona hem kalacak yer hemde iş buluyor.Asli çalıştigi yerde otelin sahibi Roberto ile tanişiyor ve ona aşık oluyor.
Kitap Aslinin İtalya macerasini anlatiyor.Okurken hem çok agladim hemde çok sinir oldum.Asli çok dik kafali ve çenesi düşük.Arabanin altinda kalirim ama lafin altinda kalmam cinsten.Tabiki Roberto favorim ama Angela yi da çok sevdim.Rfendi agirbaşli ve olgun oldugu için.
Olaylar biraz hizli gelişti bana göre.Çok çabuk aşik oldular nişanlandilar ve evlendiler.Biraz daha detaya girilse daha iyi olurdu diye düşünüyorum.Yazarimizin akici bir kalemi var ben çok sevdim.Yeni kitaplarini bekliyorum heyecanla.İtalya'yi çok severim.Rastlantiyi okuduktan sonra daha bir başka sevdim.
Kafa dagıtmak,gülümsemek,eglenmek isterseniz Rastlanti kesinlikle tavsiyemdir.
Olimpos yayinlarina sayfama katkilarindan dolayi sonsuz teşekkürler.
Hoşçakalin... Aşkla kalin.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

“DELİ”nin yazarı GÜLSEN KILIÇASLAN Söyleşisi…

Zeynep Sipahioğlu Söyleşisi