Kitabın Adı       : Kıyıya Vuran Deniz Kabukları
Kitabın Yazarı  : Hannah RICHELL
Yayınevi          :  ORKİNOS YAYINCILIK


TANITIM

Kalbiniz affetse bile ruhunuz ihaneti unutup yeniden sevmeyi öğrenebilir mi?

Dorset sahilini dalgalarıyla döven fırtınalı bir deniz… Kayaların tepesinde gün ışığında beyaz duvarlarıyla adeta inci gibi parlayan bir çiftlik evi…Clifftops.

Burası Dora'nın bir zamanlar evim dediği yerdir. Şimdi ise Dora sevdiği adamla Londra'da yaşamaktadır ve içinde yeni bir hayat büyümektedir. Ancak on bir sene önce yaşadığı o korkunç olaydan bu yana kendini bir türlü toparlayamıyordur. Dahası kendini bir anne adayı olarak yeterli görmemektedir. 

Daha fazla bu şekilde yaşayamayacağını anlayan Dora, geçmişiyle yüzleşmek için çocukluğunun geçtiği o eve döner. İstediği cevapları annesinden öğrenecektir. Fakat döndüğünde hiçbir şeyin eski masumluğunu korumadığını görecektir. Çünkü her ailede sırlar vardır ve bazıları sonsuza kadar saklanmalıdır…

Kıyıya Vuran Deniz Kabukları, ihanet ve yalanlarla parçalanan bir ailenin umuda tutunuşunu anlatan muhteşem bir roman.

KIYIYA VURAN DENİZ KABUKLARI KİTAP YORUMUM


'' Korkarım ki hayatta hiçbir şeyin garantisi yok. Bunu söylemek bana acı veriyor ama hayatın seni tekrar üzmeyeceğine dair söz veremem. Ama bana cevap ver Dora, ne yapalım, incinmekten korktuğumuz için denemeyi bırakalım mı? Evet, hayat her zaman beklediğimiz gibi devam etmiyor. Evet bizi incitebiliyor. Bizi adeta yıkıyor ama iyileşebildiğimizi de biliyorum artık. Güçlenebiliriz. En beklenmedik yerlerden mutluluğu bulabiliriz... En beklenmedik insanlarla.

Öncelikle sunu belirtmek isterim kitabın hala etkisi altindayim.Akici merak uyandirici sirlarla örülü muhteşem bir eser. Kitap geçmişte ve günümüzde yasanan olayları anlatıyor.Karakterlerin hem geçmişte hem günümüzdeki olaylar kendi bakış acıları ile anlatılıyor. Son zamanlarda okudugum en keyifli kitaplardan bi tanesi. Kitabin konusu geçmişte yasanan kotu bir olay yüzünden dagilan bir ailenin dramidir.Kitapta sirlarla örülu gecmisler, hesaplasmalar,hayal kırıklıklari ,yeni başlangıçlar, sevgi, ilgi empati gibi birçok güzel duyguyu tadabiliyorsunuz ve büyük dersler cikarabiliyorsunuz.Kitabin kalin olmasi sizi sasirtmasin o kadar güzel ki elinizden birakamiyor nasıl bittiğini bile anlamiyorsunuz.Karakterlere çok sinirlenip kizacaksiniz ben soyleyim de :)Mutlaka okumanizi tavsiye ederim.Bu değerli eseri benimle buluşturan Orkinos Yayınlarına çok teşekkür ederim.Basarilarinizin devamını dilerim.KIYIYA VURAN DENİZ KABUKLARI KİTABINA PUANIM :5/5

GÖRÜŞMEK ÜZERE :)

SEVGİYLE KALIN...

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

“DELİ”nin yazarı GÜLSEN KILIÇASLAN Söyleşisi…

Zeynep Sipahioğlu Söyleşisi